Предавање родитеља у одељењу 3-4

Ученици одељења 3-4 су имали прилику да уживају у предавању родитеља ученице А.Џ. који је по занимању грађевински инжењер. Помно су пратили дивно предавање о материјалима које користимо у изградњи стамбених објеката, али о томе где можемо наћи наведене материјале. Вешто вођен разговор стручњака допринео је да час буде квалитетан, иновативан, али и забаван. Ученици су били свесно активни и имали су прилику да сваки материјал осете тактилно, од бетона до камене вуне. На крају је организован квиз знања чији победник је као награду добио шлем, док је утешна награда за све ученике била слатка посластица. Опет смо потврдили да је сарадња са  родитељима много више од дијалога усмереног на образовна постигнућа. Сарадња, какву смо имали, добар је пример праксе и будућности какву желимо.