Сарадња школе и родитеља може и овако

Пратећи садржај наставног градива, мајка ученика М.М. дошла је на идеју да одржи радионицу на тему „Рециклажа“, тему свог занимања, и да на тај начин оплемени наставни процес. Предавање о рециклажи је било темељно, уз пратњу презентације и кратког едукативног филма. Ученици су имали прилику да уживају у предавању познатог лица које није учитељица, већ мама њиховог друга из одељења. Дивно излагање завршило се поклонима за наше трећаке који су се обрадовали и од срца се захвалили.

Свесни смо да су родитељи и школа тим који добија – онда када сарађују, а посебно када је сарадња одраз личне воље и жеље за учествовањем. Овде нећемо стати, трудићемо се да покажемо ученицима да су у добрим рукама и учинићемо их поносним, како на школу коју похађају, тако и на своје дивне родитеље.